KAYDIR

"Çelik Kapıda Balıkesir'de Öncü Firma..."

Kalite ve dayanıklılık denilince akla Erdizayn Çelik Kapı gelir.

img

BİZ KİMİZ?

Erdizayn Çelik Kapı, 2013 yılında Balıkesir’de kuruldu ve faaliyete geçti. Yedi yıl kalite ve özenle çalışıldı. 2020 yılı Kasım ayında emin ellere devredildi. Yine bir yıldır aynı heyecan, kalite ve özenle çalışmalarımızı sürdüyoruz. Balıkesir’in öncü firmalarından Karakuş İnşaat, Gonca İnşaat ve Net İnşaat gibi adını duyurmuş kişilerle profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürüyor ve her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Kalite ve dayanıklılık denilince akla Erdizayn Çelik Kapı gelir.

img

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Erdizayn Çelik Kapı güven vaad eder! Bizler için öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Uzman ve tecrübeli ekibimizle, güvenlikli ve doğru işçilikle çalışır, ürünü zamanında üretir, montajlar ve teslim ederiz. Kapılarınız montajlanıp teslim edildikten sonra bile ürünlerimizin arkasında durur, takibini yapmaya devam ederiz. Geniş stok sahası, zengin çeşitleri, yaratıcı tasarımlari ve uygun fiyatları ile Erdizayn Çelik Kapı ile her an güvendesiniz.

img

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizin isteklerini karşılamakla başlar, bu isteklerin karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve tecrübeyle donatılmış ekibi ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi memnun eder.

Kapılar

Kalite ve dayanıklılık denilince akla Erdizayn Çelik Kapı gelir.